Bowling - I.PSKN Praha

Výsledky

MČR jednotlivců mužů a žen - Kutná Hora

Příloha: výsledky tisk

              hodnocení tisk

 

 

                               M-ČR jednotlivců muži - 8.10.2011
  P.          Příjmení a jméno                           náhozy   total      Ø
  1.  Sůva Jan  179 191 221 203 237 183   1214   202,33
  2.  Drahoš Tomáš  171 217 196 227 180 186   1177   196,17
  3.  Vohryzka Jaromír  188 182 171 223 171 200   1135   189,17
  4.  Wiesner Pavel  199 211 194 167 181 163   1115   185,83
  5.  Jungmann Jiří  159 215 173 168 172 190   1077   179,50
  6.  Zeman Jan  173 164 182 149 180 216   1064   177,33
  7.  Bittner Kamil  199 217 110 165 218 147   1056   176,00
  8.  Jahoda Vojtěch  145 224 164 183 179 160   1055   175,83
  9.  Zapálka Stanislav  165 157 123 216 159 214   1034   172,33
 10.  Svozil Miroslav  157 175 192 152 197 156   1029   171,50
 11.  Klečka Vít  166 192 180 171 147 167   1023   170,50
 12.  Mazuch Petr  123 185 171 152 170 197    998   166,33
 13.  Marouš Martin  139 139 199 177 159 155    968   161,33
 14.  Špok Josef  138 145 173 159 123 188    926   154,33
 15.  Bartoníček Jaroslav  134 155 131 133 165 140    858   143,00
 16.  Hošek Petr  123 125 113 129 172 153    815   135,83
 17.  Chrpa Jindřich  172 124 131 129 119 138    813   135,50
 18.  Konečný Zdeněk  111 132 131 117 133 156    780   130,00

    

                                    semifinále muži - Round Robin
  P.     Příjmení a jméno               Náhozy Total     Avg.   B. Total    Avg.B.
  1.  Drahoš Tomáš  185 200 183 246  814   203,50  20  834   208,50
  2.  Vohryzka Jaromír  190 165 202 192  749   187,25  30  779   194,75
  3.  Wiesner Pavel  179 181 167 182  709   177,25  20  729   182,25
  4.  Jungmann Jiří  190 205 151 153  699   174,75  20  719   179,75
  5.  Sůva Jan  187 158 163 168  676   169,00  10  686   171,50

 

                                                Finále
  P.           Příjmení a jméno      1.hra      2.hra         Avg.
  2.  Vohryzka Jaromír        224          224
  3.  Wiesner Pavel        162          162
   
  1.  Drahoš Tomáš        182          182
  2.  Vohryzka Jaromír        227          227

 

 

                                      Konečné výsledky
   P.            Příjmení a jméno                  Klubová příslušnost
   1.   Vohryzka Jaromír   I.PSKN Praha
   2.   Drahoš Tomáš   Skivelo Olomouc
   3.   Wiesner Pavel   I.PSKN Praha
   4.   Jungmann Jiří   SKN Brno
   5.   Sůva Jan   I.PSKN Praha

 

 

                               M-ČR jednotlivců ženy - 8.10.2011
  P.         Příjmení a jméno                         náhozy    total      Ø
  1.  Janošcová Kateřina  170 163 163 189 224 266   1175   195,83
  2.  Maléřová Pavlína  155 207 198 171 165 216   1112   185,33
  3.  Maroušová Lenka  222 171 116 220 227 149   1105   184,17
  4.  Klofáčová Kateřina  153 203 174 191 158 215   1094   182,33
  5.  Čechovská Monika  176 151 158 178 148 192   1003   167,17
  6.  Vohryzková Dagmar  132 179 164 165 142 163    945   157,50
  7.  Černá Pavla  136 139 180 170 167 128    920   153,33
  8.  Volerábová Anna  142 136 134 169 128 157    866   144,33
  9.  Kučabová Lenka  145 112 151 160 139 145    852   142,00
 10.  Krejčí Marie  133 115 170 146 130 150    844   140,67
 11.  Fialová Renata  125 157 113 141 117 134    787   131,17
 12.  Zapálková Růžena  103 113 185 123  98 125    747   124,50
 13.  Slámová Markéta  141 117 157 112  97  98    722   120,33

 

                                  semifinále ženy - Round Robin
  P.     Příjmení a jméno                 Náhozy Total     Avg.   B. Total    Avg.B.
  1.  Maleřová Pavlína  179 214 236 165  794   198,50  20  814   203,50
  2.  Janosčová Kateřina  213 192 169 204  778   194,50  20  798   199,50
  3.  Maroušová Lenka  142 180 205 224  751   187,75  20  771   192,75
  4.  Klofáčová Kateřina  172 183 167 187  709   177,25  30  739   184,75
  5.  Čechovská Monika  192 145 181 154  672   168,00  10  682   170,50

 

                                             Finále
  P.           Příjmení a jméno       1.hra       2.hra        Avg.
  2.  Janošcová Kateřina        168          168
  3.  Maroušová Lenka         211          211
   
  1.  Maleřová Pavlína        192          192
  2.  Maroušová Lenka        162          162

 

                                     Konečné výsledky
   P.                Příjmení a jméno                      Klubová příslušnost
   1.   Maleřová Pavlína   SSK Vítkovice
   2.   Maroušová Lenka   I.PSKN Praha
   3.   Janošcová Kateřina   SportNes Ostrava
   4.   Klofáčová Kateřina   SKN Brno
   5.   Čechovská Monika   I.PSKNPraha
Žádné komentáře