Bowling - I.PSKN Praha

Výsledky

Dvojice smíšené, dvojic mužů a dvojic žen

Příloha: výsledky tisk
           12.ročník - Smíšené dvojice - 1.5.2010 - Praha
 Poř.          Country/Name   G1   G2   G3   G4   G5   G6  Total     Avg.
  1.  Vítkovice/Ostrava  305 340 348 347 329 362  2031  169,25
   Maleřová Pavlína  127 204 144 167 168 176   986  164,33
   Janošec Miroslav ml.  178 136 204 180 161 186  1045  174,17
  2.  I.PSKN Praha  343 272 357 398 312 333  2015  167,92
   Volerábová Anna  176 158 168 205 155 145  1007  167,83
   Hošek Petr  167 114 189 193 157 188  1008  168,00
  3.  I.PSKN Praha  319 304 306 350 382 327  1988  165,67
   Vohryzková Dáša  148 171 136 181 171 138   945  157,50
   Vohryzka Jaromír  171 133 170 169 211 189  1043  173,83
  4.  I.PSKN Praha  277 334 360 322 317 367  1977  164,75
   Sůva Jan  143 174 168 173 177 197  1032  172,00
   Čechovská Monika  134 160 192 149 140 170   945  157,50
  5.  TJ Sever Ústí n.Labem  304 363 346 270 313 329  1925  160,42
   Kučaba Jiří ml.  136 170 187 123 150 181   947  157,83
   Kučabová Lenka  168 193 159 147 163 148   978  163,00
  6.  I.PSKN Praha  333 361 293 313 315 300  1915  159,58
   Maroušová Lenka  191 157 136 139 156 156   935  155,83
   Klečka Vít  142 204 157 174 159 144   980  163,33
  7.  I.PSKN Praha  325 269 294 304 317 342  1851  154,25
   Voleráb Pavel  189 179 170 192 172 216  1118  186,33
   Koppová Martina  136  90 124 112 145 126   733  122,17
  8.  I.PSKN Praha  308 286 305 314 320 298  1831  152,58
   Černá Pavla  122 136 137 139 162 149   845  140,83
   Marouš Martin  186 150 168 175 158 149   986  164,33
  9.  SKN Brno/Praha  282 187 268 224 228 291  1480  123,33
   Jungmann Jiří  184 122 202 170 158 196  1032  172,00
   Sůvová Iva   98  65  66  54  70  95   448   74,67
 10.  Beroun/Praha  180 247 294 191 270 240  1422  118,50
   Pluhařová Radka   80 113 137  97 152  99   678  113,00
   Tichý František  100 134 157  94 118 141   744  124,00
 11.  I.PSKN Praha/Beroun  197 217 212 157 203 224  1210  100,83
   Sůsa Jakub  115 103 111  73  93 112   607  101,17
   Šturmová Monika   82 114 101  84 110 112   603  100,50
 12.  Mělník  125 169 183 148 176 162   963   80,25
   Pražak M.   57  74  76  72 112  71   462   77,00
   Pražaková Elvira   68  95 107  76  64  91   501   83,50
                   
                   
                              Bowlingový turnaj dvojic muži
 Poř.         Country/Name   G1   G2   G3   G4   G5   G6  Total     Avg.
  1.  I.PSKN Praha  376 332 328 402 372 325  2135  177,92
   Vohryzka Jaromír  203 152 173 188 203 170  1089  181,50
   Marouš Martin  173 180 155 214 169 155  1046  174,33
  2.  Brno/ I.PSKN Praha  296 334 411 365 300 374  2080  173,33
   Jungamann Jiří  127 167 212 149 153 194  1002  167,00
   Sůva Jan  169 167 199 216 147 180  1078  179,67
  3.  SportNes Ostrava  337 336 304 350 323 339  1989  165,75
   Špok Josef  159 159 157 189 172 169  1005  167,50
   Janošec Miroslav ml.  178 177 147 161 151 170   984  164,00
  4.  TJ Sever Ústí n.Labem  338 322 324 279 309 342  1914  159,50
   Kylíšek Václav  159 169 192 125 155 189   989  164,83
   Kučaba Jiří st.  179 153 132 154 154 153   925  154,17
  5.  SKN Plzeň  302 322 345 296 321 317  1903  158,58
   Enders Richard  161 195 168 175 182 171  1052  175,33
   Findejs Jiří  141 127 177 121 139 146   851  141,83
  6.  SKN Hradec Králové  281 333 315 324 317 296  1866  155,50
   Bartoníček Jaroslav  146 172 146 157 171 192   984  164,00
   Chalupa Jiří  135 161 169 167 146 104   882  147,00
                   
                   
                            Bowlingový turnaj dvojic ženy
 Poř.        Country/Name   G1   G2   G3   G4   G5   G6  Total     Avg.
  1.  I.PSKN Praha  362 368 343 369 385 369  2196  183,00
   Maroušová Lenka  203 214 172 191 214 188  1182  197,00
   Vohryzková Dáša   159 154 171 178 171 181  1014  169,00
  2.  I.PSKN Praha  289 324 293 239 321 317  1783  148,58
   Koppová Martina  124 134 133  90 113 117   711  118,50
   Černá Pavla  165 190 160 149 208 200  1072  178,67
  3.  SKN Hradec Králové  259 239 209 293 281 337  1618  134,83
   Fialová Renata  131 128  94 160 135 180   828  138,00
   Janků Soňa  128 111 115 133 146 157   790  131,67
  4.  Praha/Mělník  154 156 175 214 162 140  1001   83,42
   Sůvová Iva   68  49  79  67  68  64   395   65,83
   Pražaková Elvira   86 107  96 147  94  76   606 101,00
Žádné komentáře