Bowling - I.PSKN Praha

Výsledky

MČR jednotlivců mužů a žen - Vojkov

 Příloha: výsledky tisk

 

                         M-ČR jednotlivců muži - 13.10.2011
  P.           Příjmení a jméno                          náhozy    total      Ø
  1.  Klečka Vít  202 175 204 159 235 201   1176   196,00
  2.  Drahoš Tomáš  202 189 189 147 170 171   1068   178,00
  3.  Jahoda Vojtěch  185 204 153 171 128 207   1048   174,67
  4.  Jungmann Jiří  156 150 257 167 151 162   1043   173,83
  5.  Marouš Martin  171 174 156 194 148 190   1033   172,17
  6.  Vohryzka Jaromír  168 200 191 142 150 167   1018   169,67
  7.  Kučaba Jiří ml.  174 184 126 156 182 182   1004   167,33
  8.  Hošek Petr  146 137 167 169 237 143    999   166,50
  9.  Bittner Kamil  147 160 197 138 165 173    980   163,33
 10.  Rameš Jaromír  154 141 169 207 156 150    977   162,83
 11.  Špok Josef   164 184 161 159 153 152    973   162,17
 12.  Sůva Jan  138 191 148 163 157 155    952   158,67
 13.  Kučaba Jiří st.  149 137 173 148 145 172    924   154,00
 14.  Janošec Miroslav st.  139 145 146 162 155 156    903   150,50
 15.  Mazuch Petr  143  84 149 133 128 150    787   131,17

 

            Finále muži - vyřazovací  soutěž ( pavouk )
    P.           Příjmení a jméno       1.hra       2.hra        Avg.
     1.   Klečka Vít          ---            ---
     2.   Drahoš Tomáš          ---            ---
     3.   Jahoda Vojtěch          ---            ---
     4.   Jungmann Jiří        171          171
     5.   Marouš Martin        189          189
   
   
                                        Semifinále
      P.            Příjmení a jméno        1.hra       2.hra        Avg.
     1.   Klečka Vít         159        194        353
  4 ( 5 )   Marouš Martin         191        182        373
   
     2.   Drahoš Tomáš         181        174        355
     3.   Jahoda Vojtěch         177        156        333
   
   
                                            Finále
     P.             Příjmení a jméno       1.hra        2.hra        Avg.
 1 ( 4 )   Marouš Martin         132         205        337
 2 ( 3 )   Drahoš Tomáš         174         179        353
                                Konečné výsledky
 Poř.             Příjmení a jméno                 Klubová příslušnost
   1.   Drahoš Tomáš   Skivelo Olomouc
   2.   Marouš Martin   I.PSKN Praha
   3.   Klečka Vít   I.PSKN Praha
   3.   Jahoda Vojtěch   SKN Brno
   5.   Jungmann Jiří   SKN Brno

 

                           M-ČR jednotlivců ženy - 13.10.2011
  P.           Příjmení a jméno                         náhozy    total      Ø
  1.  Maroušová Lenka  178 171 176 193 204 178   1100   183,33
  2.  Kučabová Lenka  165 182 186 187 166 188   1074   179,00
  3.  Janošcová Kateřina  180 168 196 176 148 167   1035   172,50
  4.  Koppová Martina  166 171 172 171 151 178   1009   168,17
  5.  Maléřová Pavlína  147 147 179 189 155 177    994   165,67
  6.  Vohryzková Dáša  163 147 149 204 154 170    987   164,50
  7.  Klofáčová Kateřina  165 145 163 172 158 178    981   163,50
  8.  Černá Pavla  156 127 176 139 147 196    941   156,83
  9.  Tůmová Hana  138  80 139 138 118 153    766   127,67
 10.  Teclová Veronika  108 143 129 128 130 105    743   123,83
             Finále ženy - vyřazovací  soutěž ( pavouk )
     P.            Příjmení a jméno        1.hra       2.hra        Avg.
     1.   Maroušová Lenka          ---            ---
     2.   Kučabová Lenka          ---            ---
     3.   Janošcová Kateřina          ---            ---
     4.   Koppová Martina         130          130
     5.   Maléřová Pavlína         235          235
   
   
                                      Semifinále
     P.            Příjmení a jméno        1.hra       2.hra        Avg.
     1.   Maroušová Lenka        163        183        346
 4 ( 5 )   Maléřová Pavlína        175        177        352
   
     2.   Kučabová lenka        167        155        322
     3.   Janošcová Kateřina        149        185        334
   
   
                                            Finále
     P.            Příjmení a jméno       1.hra       2.hra        Avg.
 1 ( 4 )   Maléřová Pavlína        141        160        301
 2 ( 3 )   Janošcová Kateřina        162        157        319

 

                                 Konečné výsledky
  Poř.             Příjmení a jméno                    Klubová příslušnost
   1.   Janošcová Kateřina   SportNes Ostrava
   2.   Maléřová Pavlína   Vítkovice
   3.   Maroušová Lenka   I.PSKN Praha
   3.   Kučabová lenka   TJ Sever Ústí nad Labem
   5.   Koppová Martina   I.PSKN Praha
Žádné komentáře