Bowling - I.PSKN Praha

Výsledky

Odehraných turnajů

10. 12. 2011     Pražská otevřená liga - Na Ovčíně

03. 12. 2011     Bratislavský mikulášský turnaj

19. 11. 2011     Pražská otevřená liga - Na Ovčíně

12. 11. 2011     BC Trimu Pardubice turnaj

15. 10. 2011     Pražská otevřená liga - Na Ovčíně

25. 06. 2011     Brněnský turnaj - Hokna Brno

11. 06. 2011     Hradecký pohár - Hradec Králové

22. 05. 2011     Dvojice smíšené mužů a žen - Praha na ovčíně

05. 02. 2011     Ostravský pohár - Bowland Olomouc

04. 12. 2010     Pražská otevřená liga - Na Ovčíně

27. 11. 2010     Brněnský smíšené dvojice mužů a ženy-Hokna Brno

06. 11. 2010     Olomoucký pohár - Bowland Olomouc

02. 10. 2010     Pražská otevřená liga - Na Ovčíně

19. 06. 2010     Brněnský turnaj - Hokna Brno

12. 06. 2010     Hradecký pohár - Hradec Králové

01. 05. 2010     Dvojice smíšené, mužů a ženy - Praha

06. 03. 2010     X. Ústecký putovní pohár

19. 09. 2009     Olomoucký pohár - Bowland Olomouc

27. 06. 2009     Brněnský turnaj - Brno

16. 05  2009     Dvojice smíšené mužů a žen - Praha

21. 03. 2009     Ostravský pohár - Bowland Olomouc

28. 02. 2009     Ústecký putovní pohár - Klíše

29. 11. 2008     Brněnský putovní pohár družstev - Brno

15. 11. 2008     Plzeňský turnaj jednotlivců - Třemošná

04. 10. 2008     Ústecký putovní pohár - Klíše

20. 09. 2008     Olomoucký pohár - Bowland Olomouc

28. 06. 2008     Brněnský turnaj - Brno

25. 05. 2008     Olomoucký pohár - Pardubice "Luka"

17. 05. 2008     Dvojice smíšené mužů a žen - Praha na ovčíně

15. 03. 2008     5. Ostravský pohár - Bowland Olomouc

08. 12. 2007     Brněnský putovní pohár družstev - Brno

03. 11. 2007     Plzeňský turnaj - Třemošná

22. 09. 2007     Olomoucký pohár - Bowland Olomouc

30. 06. 2007     Turnaj 90 výročí Spolek Plzeň - Třemošná

26. 05. 2007     Dvojice smíšené mužů a žen - Praha

17. 03. 2007     Ostravský pohár - Bowland Olomouc

10. 03. 2007     Brněnský turnaj - Brno

18. 11. 2006     Ústecký putovní pohár - Klíše

04. 11. 2006     Plzeňský turnaj jednotlivců - Třemošná

10. 05. 2006     Dvojice smíšené a mužů - Praha na ovčíně

10. 12. 2005     Brněnský turnaj - Brno

18. 06 2005      Hradecký pohár - Hradec Králové

28. 05. 2005     Dvojice smíšené a mužů - Praha na ovčíně

31. 05. 2003     Dvojice smíšené a mužů Praha - 5. výročí

23. 10. 1999     Dvojice smíšené mužů a žen - Praha - DUO

 

Oddílový přebor I.PSKN Praha

03. 12. 2010     Oddílový přebor pro rok 2010 - Praha

11. 12. 2009     Oddílový přebor pro rok 2009 - Praha

21. 12. 2008     Oddílový přebor pro rok 2008 - Praha

 

Oddílový turnaj družstvo I.PSKN Praha

05. 11. 2010     Oddílový turnaj - třičlenné družstvo - Praha

03. 10. 2008     Oddílový turnaj - třičlenné družstvo - Praha

26. 10. 2007     Oddílový turnaj - třičlenné družstvo - Praha

10. 11. 2006     Oddílový turnaj - třičlenné družstvo - Praha

11. 09. 2005     Oddílový turnaj - třičlenné družstvo - Praha

 

Bowlingová Liga Neslyšících

22. 10. 2011     BWLN - 2.kolo - Čechy - Praha na ovčíně

24. 09. 2011     BWLN - 1.kolo - Čechy - Pardubice

05. 06. 2011     BWLN - finále 2.kolo - Praha na ovčíně

05. 03. 2011     BWLN - finále 1.kolo - Bowland Olomouc

30. 10. 2010     BWLN - 2.kolo - Čechy - Ústí nad Labem Klíše

18. 09. 2010     BWLN - 1.kolo - Čechy - Plzeň

05. 06. 2010     BWLN - finále 2.kolo - Bowland Olomouc

27. 02. 2010     BWLN - finále 1.kolo - Praha na ovčíně

07. 11. 2010     BWLN - 2.kolo - Čechy - Ústí nad Labem Klíše

03. 10. 2009     BWLN - 1.kolo - Čechy - Plzeň

13. 06. 2009     BWLN - finále 2.kolo - Praha na ovčíně

24. 01. 2009     BWLN - finále 1.kolo - Bowland Olomouc

08. 11. 2008     BWLN - 2.kolo - Čechy - Ústí nad Labem Klíše

06. 09. 2008     BWLN - 1.kolo - Čechy - Kutná Hora

07. 06. 2008     BWLN - finále 2.kolo - Bowland Olomouc

09. 02. 2008     BWLN - finále 1.kolo - Praha na ovčíně + tabulka

04. 11. 2007     BWLN - Čechy - Plzeň + Ústtí nad Labem

23. 06. 2007     BWLN - finále - Brno + Praha

03. 06. 2006     BWLN - finále - muži a ženy

18. 06. 2005     BWLN - finále - Hradec Králové

 

Kvalifikace SV župa jednotlivců

02. 04. 2011     Kvalifikace SV župa - Kutná Hora

10. 04. 2010     Kvalifikace SV župa - Praha

04. 04. 2009     Kvalifikace SV župa - Kutná Hora

12. 04. 2008     Kvalifikace SV župa - Praha

14. 04. 2007     Kvalifikace SV župa - Kutná Hora

08. 04. 2006     Kvalifikace SV župa - Praha

16. 04. 2005     Kvalifikace SV župa - Praha

17. 04. 2004     Kvalifikace SV župa - Praha

26. 04. 2003     Kvalifikace SV župa - Hradec Králové

23. 06. 2002     Kvalifikace SV župa - Praha

09. 06. 2001     Kvalifikace SV župa - Náchod

 

Kvalifikace ČR jednotlivců

17. 04. 2011    MČR - Kvalifikace muži - ženy

12. 04. 2010    MČR - Kvalifikace: muži - ženy

06. 04. 2009    MČR - Kvalifikace: muži - ženy

14. 04. 2008    MČR - Kvalifikace: muži - ženy

 

Mistrovství ČR jednotlivců

08. 10. 2011    MČR - Kutná Hora

09. 10. 2010    MČR - Hokna Brno

17. 10. 2009    MČR - Lucerna Plzeň

18. 10. 2008    MČR - Bowland Olomouc

20. 10. 2007    MČR - Cihelna centrum Brno

14. 10. 2006    MČR - Kutná Hora

15. 10. 2005    MČR - Na ovčíně Praha

16. 10. 2004    MČR - Klíše Ústí nad Labem

18. 10. 2003    MČR - SKY Ostrava

19. 10. 2002    MČR - Na ovčíně Praha

20. 10. 2001    MČR - Olympia Brno

 

Mezinárodní turnajů

22. - 24. 04. 2011 - 80.výročí - Vídeň ( Rakousko )

19. - 20. 04. 2010 - 5.výročí - Wiener Neustadt ( Rakousko )

10. - 12. 04. 2009 - 70.výročí - Stuttgart ( Německo )

09. 08. 2008 - 100. výročí - Tronheim ( Norsko )

03. 05. 2008 - 10. výročí - Praha + zpravodaj ( Česko )

22. 03. 2008 - 3. výročí - Vídeň ( Rakousko )

28. - 29. 09. 2007 - 90. výročí - SSC Budapešt ( Madarsko )

18. - 19. 05. 2007 - 60. výročí - GSC Bern ( Švýcarsko )

14. - 17.9. 2005 -  2. výročí - San Marino ( Italie )

21. 05. 2004 - 100. výročí - Kodaň ( Dánsko )

 

Přátelský zápas

04. 07. 2009 - Přátelský zápas družstva ČR : SVK - Praha

21. 06. 2008 - Přátelský zápas SVK : ČR - Bratislava

 

Mistrovství Evropa

14. - 22. 05. 2010   ME Athény - Spata ( Řecko )

21. - 27. 05. 2006   ME Muntelier ( Švýcarsko )

02. - 07. 06. 2002   ME Helsinki ( Finsko )

 

Mistrovství Světa

23.08. - 03.09. 2011  MS Buenos Aires (Argentina)

 

 Letní deaflympijské hry

21.Deaflympics - Taipei ( Taiwan ) 2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05. 02. 2011     Ostravský pohár - Bowland Olomouc

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8