Bowling - I.PSKN Praha

Aktuálně

Pátý turnaj série Prague BC v zlíčíně se hrál na krátké mazání a celkem si přišlo zahrát 91 hráčů. Naše I.PSKN Praha  hráli 73. místo Martin Marouš a 80. místo Pavla Černá.

Marouš Martin  168 179 132 162 192 147     980    163,33

Černá Pavla      123 130 159 167 149 147    875     145,83

výsledky

Výsledky, konečná podzimní tabulka

4.kolo Best Bowling Zličín Praha dne 20.12.2009

tabulka   výsledky

V pátek  dne 4. a 11.prosince 2009 - herna Na Ovčíně Praha 10 se konala Oddílový pčebor pro I.PSKN Praha v jednotlivci neslyšících mužů a žen  v bowlingu. Začátek soutěže byl v 17.00 a konec v 19.00 hodin. Zúčastnilo se 11 osob, z toho 6 mužů a 5 ženy. Hrálo se na 4 her. Nakonec mitrem v jednotlivcích mužů se stal Jaromír Vohryzka se získem 736 bodůa mistryní v jednotlivcích žen se stala Lenka Maroušová.Na druhém místě mužů se umístil Jaromír Rameš s 732 body a z žen se na druhém místě umístila Monika Čechovská s 642 body. Na třetím místě se umístili Jan Sůva s 727 body a ženy Dáša Vohryzková se 640 body.

výsledky

výsledky

Letošního mistrovství České republiky neslyšících v jednotlivcích mužů a žen v bowlingu, které se hrálo v plzeňský bowlingu v sobotu 17.října 2009, se ůčastnilo v jednotlivých kategoriích 17 mužů , 14 žen. Začátek soutěže byl v 10.00 hodin a konec v 17.00 hodin.   V kvalifikaci se hrálo na 6 her a ve finále se systémem Robin-round ba 4 hry. Stavěče neměly potíže, vše proběhlo bez problémů. Hráči i hráčky vylosovali čísla podle obsazovačky do dvou rund.
Letošní turnaj neslyšících jednotlivců, mužů a žen v bowlingu Putovní pohár, který se hrál v Olomouckém Bowlandu v sobotu 19.9.2009, se zůčastnilo 29 hráčů ( 19 mužů a 10 žen ). Začátek souteže byl v 10 hodin a konec v 15:00 hodin. Turnaj proběhl bez potíží, nikdo nepodal protest. Titul putovního poháru pro 2009 získal pan Jungmann Jiří z klubu SKN Brno a podruhé paní Klofáčová Kateřina z klubu SKN Brno.